Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty dowodzą, iż mężczyźni, którzy pokonują pieszo każdego dnia trzy kilometry, mają o połowę mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu levitra do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły funkcjonują na najlepszym poziomie tylko wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba od razu wykonywać wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezwykle łatwe ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby wywołać zauważalną różnicę szybko i w nieskomplikowany sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, iż zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem działania nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do członka. Nigdy nie czułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic członka. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lenia.

Wyśpij się

Po stosunku twój członek jest zwykle wyczerpany. Musi odpocząć. Toteż bardzo ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, że twój penis jest potencja zdrowy oraz gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest wielce ważny.