Moda która jest dookoła

Bardzo wiele kobiet ma znaczne kompleksy na tle swojej wagi – całkiem często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, lecz nie ma najmniejszego sensu się oszukiwać – nierzadko realia są takie, że w istocie panie mają nieco kilogramów za wiele. Na całe szczęście są naprawdę interesujące rozwiązania, które spowodują, iż można wyglądać sporo szczuplej. Ba, całkiem często całkiem szczupłe kobiety przez kiepsko przystosowane ubrania mogą wyglądać na dużo cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Bez wątpienia ubrania muszą być jednego koloru – naturalnie nikt nie zakłada, że odpadają najróżniejsze odcienie takiego samego koloru, nie należy przesadzać, w owej kwestii panuje akurat całkowita wolność. Do tego niech odcień naszego stroju podkreśli naszą karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To beznadziejne połączenie, które nie dość, iż prezentuje się niezbyt korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

W przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, najróżniejszych żabotów i falban. Jeśli zaś w grę wchodzą wąskie biodra i bardzo rozbudowana klatka piersiowa, to warto założyć na siebie szeroką spódnicę, na dodatek top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. w wielu przypadkach panie chcą ukryć brzuszek, nie tylko jeżeli są ciężarne. W tym celu należy nałożyć spódniczkę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Choć w ostatnim czasie panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakowoż jeśli jakaś z kobiet pragnie takowe ukryć, powinna założyć spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa tutaj o spodniach z paskiem. I do tego szpilki – nie są wygodne, lecz przynajmniej sprawiają, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl
kilka kilo mniej.