Przyczyny braku erekcji. 

 

Spośród najpowszechniejszych powodów pojawiania się problemów z potencją można wymienić:

 

1) Zła dieta – jeżeli odżywiamy się głównie szybkim jedzeniem, wysokokalorycznym, w naszym jadłospisie nie ma zaś zdrowych owoców, warzyw, ryb, to nie dziwmy się, że na nieszczęście potencja nie towarzyszy nam często.

 

2) Brak ruchu, bierny tryb funkcjonowania – o ile to w zupełności typowe, że w dzisiejszych czasach spędzamy bardzo dużo czasu siedząc, w końcu bez pracy zawodowej trudno funkcjonować na fajnym poziomie, to jednakże nie ma żadnej wymówki dla tych osób, które nie ruszają się po wyjściu z pracy.

 

3) Problemy zdrowotnekiedy człowiek choruje na serce, nadciśnienie, cukrzycę, to z automatu również z jego libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Rutyna – o ile z początku jesteśmy pewnie zafascynowani własną partnerką, jej ciałem, to później może wkraść rutyna. A jak wszyscy wiedzą, rutyna zabija. W tym celu należy pogadać z własną kobietą, spytać czy mogłaby nieco bardziej urozmaicić seks. Godne uwagopowabne ubrania, może jakieś zabawki, erotyki bądź przebieranie się. Opcji, dzięki to którym nasze pożycie seksualne będzie fajniejsze jest dużo.

 

5) Zbyt duży stres, problemy zawodowemocno stresujące sytuacje są permanentnym elementem życiowym, ale przecież nie jest powiedziane, że powinniśmy reagować na nie bardzo dużym zdenerwowaniem. Naprawdę można w taki sposób pokierować własnym żywotem, aby w żadnym razie nie doszło do tej sytuacji, w której to stres zniszczy nam dzień, jak i noc.


tekst dostepny na
stronie-


potencja
cialis w zelu