Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja partnerka nie była w sum zaspokojona? Panie wymagają więcej czasu, by czuć pełną zabawa z seksu i przeżyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, iż wtedy nie kłopot, co sam wiesz, iż nie udało Ci się jej w całości zaspokoić. Jeżeli daje Ciż się co szczególnie, ona prawdopodobnie w skutku stracić cierpliwość.

Długi seks robi się być sygnałem do dobrego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele jest możliwość, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze twoją znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą wejść do historii.

Formuła Climax Control może zdarzyć, iż będziesz w kształcie dłużej uprawiać sex niż przed przystąpieniem terapii. Ten kolejny czas ma sposobność zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz traktował okazja kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Już nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak marzy o tym Twoja żona.

ClimaxControl

derminax

Femmaks