Marzyłeś o wspaniałej sylwetce, jednakże ciężko o taki rezultat? Wypróbuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najpozytywniejsze aktywne składniki wykonują Ci gwarancja, że Twój testosteron, na który tak trudno pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ rezultaty swoich treningów. Cerberus pozwala Ci wykuć mięśnie ze zwykli oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie masy i energii jeszcze przenigdy nie było właściwie przystępne oraz intensywne.
Cerberus

Jeżeli planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który umożliwia na konwersję androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ten znaczy wówczas Twoim wrogiem. Cerberus jest pewnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zauważysz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu wzrostu we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i trwa poziom testosteronu na dużym stopniu. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj wspólnie z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak występował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Pokazało się, że jest pasje do polepszania swojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad twoim ciałem i zestawem zdrowej diety nauczyły go jak właściwie pamiętać o siebie. Tę umiejętność przekazuje naszym podopiecznym.

Cerber to wyjątkowy mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol ułatwi Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )